Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2022 r.)

 

1) Dziś po Mszy wieczornej spotkanie członków Rycerstwa Niepokalanej.

2) W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, w który w sposób szczególny czcimy Matkę Bożą Różańcową. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w naszym kościele w październiku codziennie o godzinie 17:30. W sobotę również po Mszy św wieczornej 15 minutowe rozważanie Fatimskie.

3) W przyszłą niedzielę na sumie będziemy się modlić za solenizanta Ojca Proboszcza, taca zaś z tej sumy przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4) W przyszłą niedzielę o godzinie 16:00 zapraszamy członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich na spotkanie formacyjne oraz zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieli by się zapoznać z taką formą duchowości.

5) Przypominamy, że jest już kalendarz na intencję na przyszły rok. Jeśli ktoś pragnie zamówić Msze św gorąco zachęcamy uczynić to jak najszybciej, gdyż w naszym Sanktuarium jest większe zapotrzebowanie niż możliwość ich odprawienia. Dlatego proszę zwłaszcza parafian aby znając ważne dla nich daty i wydarzenia, zamawiali o wiele wcześniej Mszę w tych intencjach.

W Gościu Niedzielnym m. inn.: jak przygotować młodzież do przyjęcia bierzmowania oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci z dołączonym silikonowym różańcem na rękę.

W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

We wtorek – wspomnienie św Wincentego A Paulo, Kapłana

W środę – Uroczystość poświęcenia kościoła w Miedniewicach

W czwartek – Święto św Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

W piątek – wspomnienie św. Hieronima, Doktora Kościoła

W sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła