Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna (15.05.2022 r.)

 

  1. W miesiącu maju wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które w naszym Sanktuarium odprawiane będą o godzinie 17:30.

  2. Cały czas istnieje możliwość przyjęcia do domu figurki Matki Bożej. Osoby chętne proszone są o zapisanie się w zakrystii.

  3. 28 maja w naszej diecezji odbędzie się IX Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do parafii św Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej. Do Puszczy Mariańskiej będzie możliwość wyjścia z trzech miejsc: z parafii niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach – trasa 17 km, wymarsz o 7:30, z parafii MB Pocieszenia w Żyrardowie – trasa 14 km, wymarsz o 8:00 i parafii św Antoniego z Padwy w Radziwiłłowie Mazowieckim – trasa 5 km, wymarsz o 11:00. Na miejscu spotkanie wszystkich Pań rozpocznie się o 14:00.

  4. Polecamy możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 20-27 czerwca. Koszt wyjazdu to 650 zł zaliczki i 270 euro. W cenie jest przejazd, noclegi, śniadania i obiadokolacje, pakiet ubezpieczeń i pozostałe opłaty. Zapisywać się można i pytać o szczegóły pod nr 790 626 840. Te informacje wywieszone są również na plakacie.

W Gościu Niedzielnym m. inn.: kim jest nowy święty Karol de Foucauld.

W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

W poniedziałek – Święto Świętego Andrzeja Boboli, Patrona Polski