Ogłoszenia parafialne na Boże Narodzenie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Boże Narodzenie (25.12.2022 r.)

 

1) Jutro w drugi dzień Świąt Msze święte jak w Niedzielę. Jutrzejsza taca będzie przeznaczona na Dom Księży Seniorów w Łowiczu.

2) Za wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia Świąt w naszym Sanktuarium sprawowana była Pasterka o 24. Serdecznie dziękujemy za drzewka choinkowe, nowy ornat świąteczny, prezenty dla osób potrzebujących, cukierki dla dzieci do osiołka i tym, którzy sprzątali i dekorowali świątynię. Niech wam Bóg błogosławi.

4) Od wtorku 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Rozumiemy osoby, które nie przyjmują kapłana gdyż boją się takich wizyt w czasie pandemii. Jeśli ktoś będzie wolał, pomodlić się na zewnątrz gospodarstwa tak też uczynimy.

W Świątecznym Gościu Niedzielnym m. inn.: o istocie przeżywania świąt Bożego Narodzenia, numer ma 100 stron kosztuje 15 zł oraz książeczka dla dzieci o Bożym Narodzeniu w cenie 5 zł.

Wszystkim parafianom i tym, którzy przychodzą do naszej świątyni, życzymy spokojnych, radosnych i wypełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia. Niech Narodzony Jezus obficie pobłogosławi każdej waszej rodzinie a zdrowie i dobry nastrój niech wam wszystkim zawsze towarzyszy.

Wizyta duszpasterska 2022 – 2023

27 grudnia – wtorek

Smolarnia – 1 kapłan

Antoniew – 2 kapłanów

28 grudnia – środa

Prościeniec – 2 kapłanów

Hipolitów – 1 kapłan

29 grudnia – czwartek

Popielarnia + Kamionka Mała – 1 kapłan

Kamionka Duża + Siarków – 2 kapłanów

30 grudnia – piątek

Babskie Budy – 1 kapłan

Wola Miedniewska i Załąki – 2 kapłanów

2 stycznia – poniedziałek

Kolonia Miedniewska – 1 kapłan

Miedniewice Wschód – 1 kapłan

Miedniewice Zachód – 1 kapłan

3 stycznia – wtorek

Miedniewice za Cmentarzem – 1 kapłan

Miedniewice za pocztą + Parcel – 1 kapłan

Nowa Wieś – 1 kapłan

7 stycznia – sobota

Kolęda dla tych, którzy nie mogli przyjąć księdza, w wyznaczonym terminie, taką sytuację należy zgłosić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.